• slide1
    Fabrikamız ve ofisimiz
    Kaliteyi burada üretiyoruz.
skills section

Biz Wboss'uz!

"Büyükoğlu İnşaat Sanayi Ltd. Şti." 2007 yılından bu yana inşaat ve malzeme alanında yapı malzemelerinin pazarlanması ile hizmet vermektedir. İlk olarak, uPVC için inşaat malzemeleri ve aksesuarları sağlayan BAUPEN'i kurmuştur. Daha sonra BUYUKOĞLU, piyasaya yeni özellikler katacak şekilde WBOSS Kapı Kolları ve Acccessories'i kurdu. Bugüne kadar her yıl BUYUKOĞLU kendini yenilemekte, ürünlerini, iş gücünü ve kapasitesini arttırmaktadır.

skills section

Tecrübe

Bu 11. yılda, BUYUKOĞLU üretim tesisi, İSTANBUL-TÜRKİYE'de 8000 m2 kapalı alan ve 2000 m2'lik depo alanı üzerine modern bir yatırımdır ve ürün kalitesinden ödün vermeden 90'ın üzerinde genç ve dinamik çalışanla üretim yapmaya devam etmektedir. Başlangıçta 12 model olan kolların üretimi 80 farklı model ve modele ulaştı. Uluslararası standartlara uygun kulplar, iç ve dış piyasalarda yüksek kalite bazında satışa sunulmuştur.Üretim sürecinin her aşaması, fabrikanın modern üretim işletmelerinde ürünün hammadde formundan bitmiş ürüne kadar sıkı bir Kalite Kontrol süreciyle incelenmektedir.

skills section

Görevimiz

BUYUKOĞLU ailesi olarak; Araştırma, geliştirme, kalite, yüksek standart, müşteri memnuniyeti, sorumluluk, disiplin, güven, farklılık ve süreklilik her zaman takip ettiğimiz sonsuz ışığımızdır.