• slide1
 • slide1
 • slide1
kapı kolları
Kapı Kolları
pencere kolları
Pencere Kolları
3d menteşe
3D Menteşeler
  kapı ve pencere aksesuarları
  Diğer Aksesuarlar
  Hakkımızda

  Sektörde 11 Yıl

  "Büyükoğlu İnşaat Sanayi Ltd. Şti." 2007 yılından bu yana inşaat ve malzeme alanında yapı malzemelerinin pazarlanması ile hizmet vermektedir. İlk olarak, uPVC için inşaat malzemeleri ve aksesuarları sağlayan BAUPEN'i kurmuştur. Daha sonra BUYUKOĞLU, piyasaya yeni özellikler katacak şekilde WBOSS Kapı Kolları ve Acccessories'i kurdu. Bugüne kadar her yıl BUYUKOĞLU kendini yenilemekte, ürünlerini, iş gücünü ve kapasitesini artırmaktadır.

  about img
  İnovasyon için geniş bir alan

  Bu 11. yılda, BUYUKOĞLU üretim tesisi, İSTANBUL-TÜRKİYE'de 8000 m2 kapalı alan ve 2000 m2'lik depo alanı üzerine modern bir yatırımdır ve ürün kalitesinden ödün vermeden 90'ın üzerinde genç ve dinamik çalışanla üretim yapmaya devam etmektedir. Başlangıçta 12 model olan kolların üretimi 80 farklı model ve modele ulaştı. Uluslararası standartlara uygun kulplar, iç ve dış piyasalarda yüksek kalite bazında satışa sunulmuştur.

  Kalite

  Üretim sürecinin her aşaması, fabrikanın modern üretim işletmelerinde ürünün hammadde formundan bitmiş ürüne kadar sıkı bir Kalite Kontrol süreciyle incelenmektedir.

  Görevimiz

  BUYUKOĞLU ailesi olarak; Araştırma, geliştirme, kalite, yüksek standart, müşteri memnuniyeti, sorumluluk, disiplin, güven, farklılaşma ve süreklilik her zaman takip ettiğimiz sonsuz ışığımızdır.

  Bizi Sosyal Medyada Takip Edin